Ford Transit Connect İşletmenize Kolaylık Sağlıyor

şevki akbulut | 3 Nisan 2018 | Genel | 0 yorum

İşletmeniz için araç seçiminde mutlaka ayrıntılara önem vermeniz gerekir. Bu sayede kaliteli bir kullanım elde edebilirsiniz. Ford Transit Connect eşsiz tasarımı ve kalitesi ile sektör içerisindeki yerini yükseltiyor. Sürüş deneyimi açısından ise size uyum sağlayan direksiyon özelliği ile dikkat çekiyor. Hatasız yakıt doldurmanıza imkan tanıyan özelliği sayesinde de kullanım kolaylığı sağlıyor. Yük taşıyacağınız zaman yükü bağlamanıza yardımcı olan noktalar da bulunuyor. Bu bağlama noktaları sayesinde kolay bir kullanım elde edebilirsiniz. Yük bölümünü aydınlatma özelliği ile de kaliteli bir kullanım imkanı sağlıyor.

Sürücü Destek Teknolojisi

Sürücü destek teknolojisi içerisinde yokuş kalkış desteği bulunuyor. 2,5 saniye sistem fren uygulamasını aktif ediyor. Bu süreçte rahat bir şekilde kalkış yapabilirsiniz. Yük taşıdığınızda yüke uygun özellikler devreye girer ve daha rahat bir taşıma imkanı sağlar. Acil fren yaptığınızda daha kolay kavrama sağlar ve savrulmayı önler. Vites geçişleri de kaliteli olmakla beraber herhangi bir şekilde hissettirme yapmaz. Bundan dolayı güven içerisinde kullanım sağlanır. Sert fren yaptığınızda aracın arka kısmında uyarı vererek diğer sürücüleri uyarır. Bu sayede daha kontrollü bir sürüş imkanı sağlar.

Özellikleri Nelerdir

Yarı bağımsız arka süspansiyon özelliği bulunuyor. Yokuş kalkış desteği, emniyet kemeri uyarısı, sürücü hava yastığı yer alıyor. 2 yönlü ayarlanabilir sürücü koltuğu da iç özellikler olarak karşınıza çıkıyor. Yük bağlama noktaları 6 adettir. Yol bilgisayarı, yük alanı aydınlatma, yan koruma çıtaları da özellikleri içerisindedir.


Coprtying tüm hakları saklıdır.