Ford Tourneo Connect’i Yakından Tanıyın

şevki akbulut | 26 Mart 2018 | Genel | 0 yorum

Ford markasının gelişmiş özellikleri içerisinde yer alan ve sektör içerisinde en çok tercih edilen grup içerisinde yer alan bu model kullanıcısından tam not almış durumdadır. Tasarım olarak kaliteli çizgilere sahip olan model de istediğiniz renklere sahip olabiliyorsunuz. Model de sürtünme kat sayısı da azaltılmış olarak tasarlanmıştır. Havayı daha hızlı yararak ilerleyebiliyor ve bu da yakıt ekonomisini de beraberinde getiriyor. Yeni teknolojik farları da yolunuzu daha çok aydınlatabilecek özelliklere sahiptir. Ford Tourneo Connect konforu ve rahatlığı ile de ön planda yer alan araçlardandır. 5 kişiye kadar oturabilme düzeni sayesinde rahat edebilirsiniz. İç malzemesinde kullanılan malzemeler ise kaliteli olarak seçilmiştir.

Sürüş Deneyimi

Aracın test sürüşlerine katılarak deneme şansını yakalayabilirsiniz. Araç içerisinde en yeni teknoloji kullanılmıştır. Sesli komutlar ile araç içerisinde telefon görüşmeleri yapabilirsiniz. Çalan müziği de sesli olarak kontrol edebilme imkanınız bulunuyor. Gelen yazılı mesajlar da sistem tarafından okunabiliyor. Bu da sürüş esnasında dikkatinizin dağılmasını önlüyor. Aracın vites geçişleri de oldukça kalitelidir. Herhangi bir sorun yaşamadan yola güvenilir bir şekilde çıkabilirsiniz. Araç da park ölçme sensörleri ile güvenilir bir şekilde park edebilirsiniz. Geri vitese geçtiğinizde açılan kameradan arkayı kolaylıkla da görebilirsiniz.

Gece daha iyi görüş sağlayan farlar da araç içerisinde yer alıyor. Hız kontrol sistemi aşırı hızlanmanız durumunda otomatik olarak devreye girerek size yardımcı oluyor. Yoğun caddelerde dönüş yapmak istediğinizde kısa çapı ile kolay bir kullanım imkanı elde edebilirsiniz. Yokuş kalkış desteği ile de yokuşlarda daha rahat etme fırsatı size sunuluyor. 


Coprtying tüm hakları saklıdır.