Ford Tourneo Connect Ses Yalıtımı Açısından Nasıl

şevki akbulut | 12 Nisan 2018 | Genel | 0 yorum

Ticari araçlar içerisinde ön planda yer alan Ford Tourneo Connect fiyatı ve özellikleri ile dikkat çekicidir. Yük taşımak isteyenler için ideal seçim olan bu aracın gelişmiş teknolojik özellikleri de kullanıcısı memnun ediyor. Araçta kullanılan malzeme kalitesi oldukça başarılıdır. Bu sayede kaliteli bir kullanım elde edebilirsiniz. Tasarımı da modern şıklığa sahiptir. Keskin çizgilere sahip olmasından dolayı da tercih edilen bu modelin yakı tüketimi de oldukça başarılıdır. Şehir içerisinde 5,6 litre harcaması ile ön planda yer alıyor. 

Ses Yalıtımı

Ses yalıtımı açısından başarılı olan araçta sürüş esnasında rüzgar hissedilmiyor. Yük olduğu zamanda rahat bir şekilde kullanım imkanı sağlayan araç ses yalıtımı açısından en yeni donanıma sahiptir. Ayrıca hızlanma performansı da oldukça başarılı olup 100 kilometreye 12 saniye de ulaşım sağlayabiliyor.

Yol Tutuşu

İster yüklü bir taşıma yapın isterseniz de yük olmadan aracı kullanın kaliteli bir kullanım imkanı ile karşılaşırsınız. Gelişmiş süspansiyon özelliği sayesinde zor yollarda bile keyifli bir sürüş elde edebilirsiniz. Kaliteden ödün vermeyen Tourneo Connect uzun süreler işletmeniz için kullanabileceğiniz bir modeldir.

İç Mekan Genişliği

İç mekan açısından incelendiğinde ferah ve geniş bir alan sizi karşılıyor. Arka koltuklar kolay bir şekilde katlanabiliyor. Bu da bagaj kısmının daha geniş olmansa imkan tanıyor. Bagaj derinliği 1029 litredir. Bu sayede etkili bir kullanım elde edebilirsiniz. Direksiyon üzerinde bulunan tuşlardan aracı rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Ayrıca yol bilgisayarını da kullanmak oldukça kolaydır. Ekran gözü yormayacak şekilde tasarlanmıştır.


Coprtying tüm hakları saklıdır.