2018 Model Ford Transit Connect Teknik İnceleme

şevki akbulut | 28 Mart 2018 | Genel | 0 yorum

Yeni nesil özelliklere sahip olan araç yeni sensör ve multimedya ekranı ile size güvenilir bir sürüş keyfi sağlıyor. Aracın bagaj hacmi de oldukça geniştir. Yükleme kolay bir şekilde yapılabilir. Ayrıca yüklerin kolay bir şekilde bağlanabilmesi için özel bağlantı noktaları bulunuyor. Bu sayede daha güvenilir bir taşıma imkanı sağlayabilirsiniz. Zorlu yollarda aracı rahat ve güvenli bir şekilde kullanım sağlayabiliyorsunuz. Yokuş kalkış desteği ile de yokuşlarda zorlanmadan kalkabilirsiniz. Sistem 2,5 saniye fren sistemini aktif eder. Bu süre içerisinde gaz pedalına basarak kolayca kalkış sağlayabilirsiniz.

Güvenlik Özellikleri

ESP özelliği ile de aracı aktif olarak kullanabilirsiniz. Sistem herhangi bir sapmayı algıladığında devreye girerek düzeltme sağlar. Maksimum yol tutuş özelliği ile de kullanıcısı memnun eden Ford Transit Connect tekerleklerin patinaj yapmasını engelleyen özellikleri de bulunuyor. Yükünüze uyum sağlayan özellikler ile yolda daha rahat hareket etme kabiliyetini de size sunar. Acil fren yaptığınızda araç tam kapasite ile bir kavrama sağlar. Bu sayede durma hakimiyeti de yükselir. Aracın gelişmiş bir hava yastığı sistemi bulunuyor. Sensörler sayesinde tepkime gücü daha da yüksektir. Modelde kurcalamaya karşı dirençli kapı özelliği ile de güvenliği size sunuyor. Model de aracı kilitlemeyi unuttuğunuzda 45 saniye içerisinde kendini kilitleyerek koruma altına alır.

İç Özellikler

2 yönlü ayarlanabilir sürücü koltuğu bulunuyor. 2 bardak tutacağı, far yükseklik ayarı ve yol bilgisayarı da bulunuyor. Tek dokunuşla açılan ön cam da şık bir tasarım imkanı sağlıyor. Yük alanı aydınlatma özelliği ile de yükleri kolayca kontrol edebilirsiniz. 6 adet yük bağlama noktaları da bulunuyor.


Coprtying tüm hakları saklıdır.