2018 Ford Tourneo Connect Kombi 1.5 Tdci Titanium Powershift Almanız İçin Nedenler

şevki akbulut | 30 Mart 2018 | Genel | 0 yorum

Ticari olarak araç kullanacağınız zaman aracın yük taşıma kapasitesinden yakıt tüketimine kadar her detaya bakmanız gerekir. Bu sayede sağlıklı bir seçim yapabilirsiniz. Ticari olarak kullanabileceğiniz araçlar arasında yer alan Ford Tourneo Connect gelişmiş teknik ve teknolojik özellikleri ile size yardımcı oluyor. Bagaj kısmının gelişmiş olması ve koltukların kolay bir şekilde katlanabilir olması ile kaliteli bir taşıma hizmeti vermenize de yardımcı olacaktır. Bundan dolayı seçimlerinizde bu modeli ilk sıraya alarak değerlendirme yapabilirsiniz.

Yakıt Tüketimi

Ford Tourneo Connect Kombi 1.5 Tdci yakıt tüketimi açısından incelendiğinde kullanıcısının yüzünü güldürüyor. Çünkü şehir içerisinde 5,6 litre harcama yapıyor. Şehir dışında ise 4,8 litreye kadar gerilemektedir. Dizel motora sahip olması ile de 120 hp beygir gücüne sahiptir. Bundan dolayı ekonomik bir yakıt harcaması yapan bu modeli tercih edebilirsiniz.

Modelin fren kabiliyeti de oldukça yüksektir. Teknolojik donanım sahip olan bu modelde tüm multimedya bölümlerine direksiyon üzerinden güvenilir bir şekilde ulaşım sağlayabiliyorsunuz. İç malzeme açısından ele alındığında ise yumuşak plastik yerine sert plastiğin kullanıldığı görülüyor. Konfor açısından ise koltuklar ayarlanabilir yapıya sahiptir. Sürücü olarak kendine uygun bir oturuş şekli seçebilir ve direksiyonu da buna bağlı olarak ayarlayabilirsiniz.

Yük Taşıma Özelliği

Aracın bagaj kısmı 1029 litredir. Bu da oldukça yeterli bir derinliktir. Yüklerinizi bağlayabileceğiniz 6 adet bağlama noktası bulunuyor. Bu sayede güvenilir bir şekilde taşıma yapabilirsiniz. Ayrıca bagaj kısmını aydınlatıcı özellikler de bulunuyor. Kontrol etmek istediğinizde rahat bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz.


Coprtying tüm hakları saklıdır.