2018 Ford Tourneo Connect İşletmelere Kazandırmaya Devam Ediyor

şevki akbulut | 5 Nisan 2018 | Genel | 0 yorum

Ford markaya ait tüm modeller görsel şıklığı ile ön planda olduğu gibi malzeme kalitesi ile de kullanıcısına profesyonel bir kullanım imkanı sağlıyor. 2018 Ford Tourneo Connect şık tasarımının yanında bagaj taşıması ile de ticari işletmelerin yardımına koşuyor. Yakıt tüketimi açısından ele alındığında aracın şehir içi harcaması 5,4 litre olarak karşınıza çıkıyor. Bu da ekonomik olması ile işletmelere maddi açıdan kar sağlıyor. Şehir dışı harcaması 4,4 litre karma harcaması ise 4,8 litredir. 5 ileri düz vitese sahip olan araçta 250 nm tork gücü bulunuyor. Aracın yakıt deposu ise 60 litredir.

Geniş Bagaj Kapasitesi

Aracın bagaj kısmı da oldukça gelişmiştir. Yük aydınlatma özelliği ve bağlama noktaları bulunuyor. Ayrıca aracın bagaj hacmi de 1029 litredir. Bu sayede daha rahat bir şekilde taşıma yapabilirsiniz. Yüke bağlı olarak ayarlanabilen özellikleri de bulunuyor. Bu sayede daha dengeli bir sürüş deneyimi yaşabiliyorsunuz. Aracın boş ağırlığı 1521 kilodur.

Araçta ani fren yaptığınızda arka tarafta diğer sürücüleri uyarıcı özellikte bulunuyor. Fren sistemi en yeni teknolojik donanıma sahiptir. Sert firen yaptığınızda hakimiyet daha üst düzeyde yer alır. Buda güvenilir taşıma hizmetinin oluşmasına yardımcı olur. Yol tutuşu gelişmiş süspansiyonları sayesinde bir üst seviyede yer alıyor. Sizde bu aracı test ederek tercihleriniz arasında ilk sıraya alabilirsiniz. Ticari işletmeler için ideal seçim olan aracın fiyatı da oldukça makul seviyelerde size sunuluyor. 97.000 TL den başlayan başlangıç paket fiyatları ile araca sahip olabilirsiniz.


Coprtying tüm hakları saklıdır.