2018 Ford Tourneo Connect İç Mekan Genişliği

şevki akbulut | 19 Nisan 2018 | Genel | 0 yorum

Araç alacağınız zaman iç mekan genişliğine önem vermeniz gerekiyor. Bu sayede konforlu bir kullanım elde edebilirsiniz. Ticari işletmeler için ön planda yer alan ve sıklıkla tercih edilen Ford Tourneo Connect iç mekan genişliği ile kullanıcısı memnun ediyor. Koltukları özel tasarıma sahip olmakla beraber içerisinde bardak tutucularda var.

Motor Performans Verileri

İyi bir ticari araç almak istediğinizde Tourneo Connect sizin için biçilmiş bir kaftan olacaktır. 120 HP beygir gücüne sahiptir. 300 NM Tork gücüne de sahiptir. Otomatik vites olması sayesinde konforlu bir kullanım da elde edebilirsiniz. Vites geçişlerinde herhangi bir sorun yaşanmıyor. Aracın uzunluğu 4418 mm, genişliği ise, 1835 mm’dir. Yüksekliği ise 1854 mm olarak yer alıyor.

Aracın bagaj hacmine bakıldığında ise 1029 litre olduğu görülmektedir. Bu sayede yükleriniz daha kaliteli bir şekilde taşıyabilirsiniz. Yüke bağlı olarak araç kendini ayarlayabilmekte ve kaliteli bir kullanım sağlayabilmektedir. Yakıt deposu 60 litredir.

Güvenlik Özellikleri

Park sensörü sayesinde aracı rahat bir şekilde park edebilirsiniz. Ayrıca sürücü hava yastığı, EBD, ABS, ESP, gibi özellikleri de bulunuyor. Ön sis farı, alaşım janlat da aracın tarzını ön plana çıkaran özelliklerdir. Geri görüş kamerası da araçta yer alıyor. Hız sabitleme sistemi sayesinde de uzun yolda rahat edebilirsiniz. Aracın başlangıç fiyatı ise 121.000 TL den başlıyor. Sunulan indirim ve kampanya seçeneklerinden yararlanarak araca sahip olabilirsiniz.

Aracı almadan önce test sürüşüne çıkarak konforu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Aracın hem donanımı hem de tasarımı sizi mutlu edecektir.


Coprtying tüm hakları saklıdır.